Drzwi aluminiowe panelowe

Drzwi panelowe na bazie systemów MB-70, MB-79N, MB-86 oraz MB-104 Passive

Drzwi panelowe są propozycją dla najbardziej wymagających użytkowników. Ze względu na nowoczesne rozwiązania techniczne i wzornictwo mogą być nie tylko funkcjonalnym i trwałym wejściem do domu, ale także jego wizytówką i ozdobą.

Profil skrzydła jest dostosowany do łączenia ze specjalnymi wypełnieniami, zlicowanymi z powierzchnią ościeżnicy. Możliwość stosowania ukrytych zawiasów dodatkowo podnosi walory estetyczne drzwi.

Panele do drzwi aluminiowych

Panele wypełniające dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach. Zastosowane w ich produkcji techniki wykonywania frezów o różnym kształcie, ozdobnych aplikacji a także wstawiania szkła zespolonego dają niezliczoną ilość kombinacji i wariantów. Dzięki temu drzwi z ich zastosowaniem mogą być zastosowane zarówno w nowoczesnych domach, jak i w architekturze o klasycznym stylu.

Drzwi aluminiowe panelowe: 

DANE I PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Głębokość ramy/skrzydła: 70 mm (MB-70), 77 mm (MB-86) oraz 95 mm (MB-104 Passive)
  • Grubość panelu wypełniającego: 22 – 95 mm
  • Maksymalne wymiary skrzydła: L do 1400 mm, H do 2600 mm
  • Przepuszczalność powietrza: Klasa 4, PN-EN 12207:2001
  • Wodoszczelność: od Klasy E900 (900 Pa), PN-EN 12208:2001
  • Odporność na obciążenie wiatrem: od Klasy C5/B5, PN-EN 12210:2001
  • Izolacyjność termiczna: UD od 0,90 W/m2K (dla MB-70 Aero przy panelu 70 mm)UD od 0,63 W/m2K (dla MB-86 Aero przy panelu 77 mm) oraz UD od 0,44 W/m2K (dla MB-104 Passive Aero przy panelu 95 mm)
  • Klasa antywłamaniowa RC2
Indywidualnie dobrany model drzwi aluminiowych w trakcie wykonywanego przez nas montażu

Drzwi aluminiowe Poznań

Aluminiowe drzwi wejściowe są popularnym wyborem zarówno dla domu, jak i budynków komercyjnych ze względu na ich trwałość i niskie wymagania konserwacyjne. W przeciwieństwie do drzwi drewnianych, drzwi aluminiowe nie będą gnić, wypaczać się lub poddać się uszkodzeniu przez szkodliwe czynniki atmosferyczne. W przeciwieństwie do niewłaściwie dobranych drzwi stalowych, drzwi aluminiowe nie będą korodować. Nowoczesne drzwi aluminiowe są również bardzo energooszczędne, ppmagają w utrzymaniu chłodniejszego budynku w lecie i cieplejszego w zimie. Dodatkowo aluminiowe drzwi wejściowe są dostępne w różnych wymiarach, modelach i kolorach, dzięki czemu stanowią doskonałe dopełnienie architektury budynku. Niezależnie czy szukasz tradycyjnego, “praktycznego” panelu drzwi czy bardziej designerskiego rozwiązania, oferowane przez nas drzwi aluminiowe, spełnią Twoje wymagania.


Drzwi panelowe — dlaczego aluminium?

Chociaż istnieje wiele materiałów, które mogą być używane przy produkcji okien i drzwi, aluminium ma kilka zalet, które czynią go idealnym wyborem dla tej dziedziny budownictwa. Po pierwsze, aluminium jest niezwykle trwałe, co oznacza, że nie będzie się wypaczać ani korodować, służąc przez wiele lat. Dodatkowo aluminium jest materiałem bardzo łatwym w utrzymaniu, a także jest odporne na wysokie temperatury i szkodniki. Aluminiowe okna i drzwi mogą być również wykonane na zamówienie, aby dopasować się do każdego projektu domu. Dzięki swojej elastyczności i obrabialności, przedmioty z aluminium mogą być wykonane w zamówionym kształcie i wykończone szeroką gamą kolorów. Wreszcie, aluminium jest jednym z najbardziej przetwarzanych materiałów, co czyni go przyjaznym dla środowiska wyborem. Jeśli wziąć pod uwagę całość, te zalety sprawiają, że aluminium jest jednym z najlepszych wyborów w kwestii produkcji okien i drzwi.

Drzwi aluminiowe panelowe — tylko DPW-Stolarka!

Wykonujemy okna i drzwi aluminiowe wejściowe w Poznaniu. Oferujemy z najlepszej jakości materiały, fachowe doradztwo oraz montaż oparty o specjalistyczną wiedzę i konkretne doświadczenie. Wykonujemy okna i drzwi aluminiowe dostosowane do Państwa potrzeb. Nasze produkty wykonane są z najwyższą starannością na rynku. Nasz zespół doświadczonych fachowców zapewnia kompleksową obsługę — od pomiaru po ostateczny montaż. Powierz nam swój dom! Oferujemy szeroką gamę produktów: okna, drzwi, bramy garażowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojego domu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

DPW-Stolarka Poznań

Drzwi aluminiowe

Montaż - Poznań i okolice

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem drzwi i okien na terenie Poznania i okolic. Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania:  

Mail: biuro@dpw-stolarka.pl 
WhatsApp: 669 515 355 
Tel. kom: 507 774 776