Rolety zewnętrzne nadstawne

System rolet nadstawnych 

jest propozycją skierowaną do osób, które oczekują funkcjonalnego rozwiązania. Rolety nadstawne mogą być zastosowane zarówno w nowo wznoszonych obiektach, jak również podczas modernizacji budynków już istniejących podczas wymiany stolarki okiennej. System rolet nadstawnych charakteryzuje bezpośrednie osadzenie skrzynki rolety na ramie okiennej za pomocą właściwego profilu adaptacyjnego. Profile te współpracują z większością profili ram okiennych bądź drzwiowych stolarki drewnianej, aluminiowej oraz PVC. Skrzynki te wykonane są z bardzo dobrej jakości elementów PVC a ich wnętrze zostało dodatkowo docieplone, zwiększając tym samym izolację termiczną. 

Wysokość skrzynki 160 oraz 200 mm.  

Rolety zewnętrzne nadstawne

Systemy rolet zewnętrznych są coraz częściej wybierane przy nowoczesnej budowie domów, biur i wielu innych typów budynków. Są to nowoczesne rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo i izolację. Rolety zewnętrzne służą do ochrony przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak temperatura, wiatr, deszcz lub śnieg. Zapobiegają również włamaniom oraz uniemożliwiając przedostaniu się do budynków niepożądanych zwierząt. Systemy rolet zewnętrznych mogą być montowane w nowo powstających obiektach lub w trakcie modernizacji już istniejących budynków. Są to systemy sterowane ręcznie lub automatycznie. Z uwagi na ich budowę można je wykorzystać także na oknach tarasowych lub balkonowych. Rolety zewnętrzne są dostępne w różnych kolorach i wymiarach, dzięki czemu można je dopasować do każdego rodzaju ramy okiennej.

System rolet nadstawnych

System rolet nadstawnych to jedna z najpopularniejszych opcji zewnętrznych osłon okiennych. Rolety mogą być montowane bez większego problemu na istniejących już budynkach, w trakcie przeprowadzanej wymiany stolarki okiennej. Nowoczesna i designerska konstrukcja pozwala na umieszczenie ich bezpośrednio na ramie, dzięki czemu są kompatybilne z niemal wszystkimi profilami okiennymi.
Dzięki dodatkowemu ociepleniu skrzynek, rolety zapewniają doskonałą izolację termiczną. Jest to rozwiązanie niewątpliwie ekologiczne i ekonomiczne. Zamknięte rolety stanowią także świetny izolator akustyczny, który tworzy solidną barierę między zaciszem Twojego domu a hałasami z zewnątrz. Osłona stanowi także jeden z kluczowych elementów ochrony budynku, zapobiegając włamaniom.

Rolety nadstawne Poznań

Designerskie rolety nadadzą charakteru każdemu budynkowi, począwszy od awangardowego biurowca, a skończywszy na nowoczesnym i niebanalnym projekcie domu. Modny i praktyczny system rolet nadstawnych możesz dostosować do swojego zamysłu. Jako doświadczeni fachowcy pomożemy Ci na każdym etapie kupna i montażu, zapewniając profesjonalne doradztwo i usługi bazujące na specjalistycznej wiedzy.