Rolety natynkowe

Rolety w systemach natynkowych

 przeznaczone są do zastosowania głównie w budynkach istniejących. Zaletą tych produktów jest niewątpliwie brak ingerencji w obecny stan budynku, gdyż nie wymagają one specjalnych przygotowań pod montaż i nie są zintegrowane z oknem. Dzięki temu decyzję o montażu rolet w systemie tzw. adaptacyjnym możemy podjąć w dowolnym momencie. Rozwiązania te mogą być montowane do stolarki okiennej (we wnęce) lub bezpośrednio na ścianie.

Rolety antywłamaniowe natynkowe

Rolety natynkowe są popularnym wyborem zarówno w przypadku nowego budownictwa, jak i modernizacji istniejących już domów. Jest to system rolet w skrzynce aluminiowej, która montowana jest na elewacji (zewnętrznej części ściany). Rozwiązanie to umożliwia kontrolę ilości światła wpadającego przez okno lub wewnątrz wnęki okiennej. Rolety natynkowe są bardzo trwałe i wymagają niewielkiej konserwacji. Obsługiwane są zazwyczaj za pomocą ręcznego pilota lub przełącznika, dzięki czemu można je zatrzymać w dowolnej pozycji. Rolety tego typu to nowoczesne rozwiązanie dla domów lub firm. Ich konstrukcja zapewnia odpowiednią termoizolację oraz izolację akustyczną, chroniąc wnętrze budynku przed niekorzystną temperaturą i hałasem z zewnątrz. Osłona natynkowa gwarantuje także spokój i poczucie prywatności oraz zapewnia bezpieczeństwo, zapobiegając włamaniom.

Rolety w systemach natynkowych 

Jedną z głównych zalet decydujących o wyborze osłon natynkowych jest to, że są one stosunkowo łatwe w instalacji i utrzymaniu w dobrym stanie. Rolety te, dzięki wykonaniu z aluminium można zamówić w niezliczonej ilości wymiarów, jak i kolorów. Aluminium jest popularnym wyborem dla różnych zastosowań ze względu na wiele korzystnych cech. Przede wszystkim, aluminium nie ulega korozji, co czyni je idealnym materiałem dla produktów, które będą narażone na działanie czynników zewnętrznych, takich właśnie jak rolety zewnętrzne. Aluminium jest również lekkie, pomimo tego zapewnia bezpieczeństwo przed ewentualnym włamaniem. Co więcej, rolety montowane powierzchniowo są zazwyczaj bardziej przystępne cenowo niż modele, wymagające znacznie większego nakładu prac wykończeniowo-budowlanych.

Rolety antywłamaniowe Poznań

W DPW-Stolarka Poznań podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jako doświadczeni w branży przedsiębiorcy, mamy na uwadze, że Twoje potrzeby są wyjątkowe i wiemy, jak im sprostać. Stolarka okienna i drzwiowa powinna podkreślać niepowtarzalny styl budynku i zapewniać praktyczny komfort jego użytkownikom. Nie boimy się wyzwań. Bazując na specjalistycznej wiedzy i wieloletniej praktyce, doskonale potrafimy zająć się każdym projektem i spełnić nawet najbardziej skomplikowane wymogi. Pomożemy Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojego domu i biznesu. Skontaktuj się z nami już dziś.