Żaluzje fasadowe pionowe BOX

Oferujemy żaluzje fasadowe z lamelami typu Z-90 oraz C-80. Silniki przewodowe oraz radiowe od SOMY i ELERO.
Montaż podtynkowy na pełnych oraz linkowych prowadnicach.

Opcjonalnie: w skrzynce zintegrowana moskitiera.

Żaluzje fasadowe

Nasze żaluzje fasadowe są doskonałym wyborem do zasłonięcia swoich okien w modny i funkcjonalny sposób. Dzięki eleganckiemu i stylowemu wyglądowi, nasze żaluzje z lamelami są idealnym sposobem na unowocześnienie domu z eleganckim akcentem. Nie tylko świetnie wyglądają, ale także dzięki unikalnej konstrukcji zapewniają pełną kontrolę nad naturalnym światłem. Instalacja naszych żaluzji fasadowych zapewni prywatność, jak również lepszą wydajność energetyczną, tworząc barierę izolacyjną, gdy opuszczone.

Zewnętrzne żaluzje fasadowe

Instalacja zewnętrznych żaluzji fasadowych z silnikami przewodowymi lub sterowanymi radiowo może pomóc we wprowadzeniu nowoczesnej wygody. Po zainstalowaniu takich żaluzji można cieszyć się łatwością kontrolowania intensywności światła wpadającego do środka za pomocą przycisku lub pilota. Te wydajne i niezawodne żaluzje z napędem pozwalają właścicielom domów zoptymalizować ich dom do wypoczynku lub pracy.

Stylowe żaluzje fasadowe z lamelami

Żaluzje fasadowe pionowe z lamelami oferują modny, stylowy wygląd estetyczny, a jednocześnie zapewniają doskonałą funkcjonalność. Możesz z łatwością kontrolować kąt ich lameli w zależności od tego, ile światła słonecznego chciałbyś mieć w swoim domu. Ten typ żaluzji zapewnia wyjątkowe wykończenie wizualne. Dzięki żaluzjom fasadowym z lamelami możesz mieć pewność, że Twój dom ma atmosferę taką, jaką chcesz.

Żaluzje zewnętrzne aluminiowe — profesjonalnie od początku do końca

Nasz profesjonalny zespół ma Cię pod opieką, jeśli chodzi o fasadowe żaluzje aluminiowe. Gwarantujemy kompleksową obsługę, od wstępnych pomiarów i projektu, aż po montaż Twoich nowych żaluzji fasadowych. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz być pewien, że wszystko jest pod kontrolą. Nasza wiedza i dbałość o szczegóły gwarantuje, że Twoje zewnętrzne żaluzje aluminiowe będą wyglądać idealnie, aż do ostatniego szczegółu. Zaufaj nam, że wykonamy pracę profesjonalnie od początku do końca.

Zewnętrzne żaluzje fasadowe, aluminiowe — montaż i fachowa pomoc 

Masz pytania? Potrzebujesz fachowego wsparcia? 
Chętnie pomożemy i doradzimy. 

Sprawdź naszą aktualną ofertę: 
Tel. kom: 507 774 776
WhatsApp: 669 515 355
Mail: biuro@dpw-stolarka.pl